A.Medical dāvina Bērnu klīniskajai universitātes slimnīcai apsildāmo manipulāciju galdu jaundzimušajiem

SIA “A.Medical” kopā ar nodibinājumu “Bērnu Slimnīcas fonds” ir veikuši nozīmīgu ieguldījumu bērnu veselības aprūpē, dāvinot VSIA “Bērnu klīniskā universitātes slimnīca” ražotāja Drägerwerk AG & Co. KGaA Dräger jaunāko augstākās klases apsildāmo jaundzimušā manipulāciju galdu Dräger Babyroo® TN300. 

Lasīt vairāk

Meklējam papildspēkus savai komandai

SIA „A.Medical” ir viens no vadošiem un strauji augošiem Baltijas medicīnas tehnoloģiju uzņēmumiem ar daudzu gadu pieredzi medicīnas iekārtu tirdzniecības un servisa jomā. Uzņēmums piedāvā visa veida medicīnas iekārtu un medicīnas preču pārdošanu, medicīnas iekārtu apkalpošanu, medicīnas iestāžu un nodaļu projektēšanu un renovāciju, kā arī industriālo / drošības risinājumu tirdzniecību un apkalpošanu. Kopš 2018.gada SIA…

Lasīt vairāk

A.Medical kļūst par VR Vitalis Pro zīmola pārstāvi Latvijā

Paplašinot medicīnas ierīču un iekārtu piedāvājumu un pārstāvētos zīmolus, šogad A.Medical kļūst par oficiālo VR Vitalis Pro zīmola pārstāvi Latvijā. VR Vitalis Pro piedāvā sertificētu medicīnisko ierīci, kas paredzēta rehabilitācijas nodaļām, apvienojot tradicionālās rehabilitācijas procedūras ar virtuālo realitāti. 

Lasīt vairāk

A.Medical uzstādījis pirmo veterinārijai paredzēto magnētiskās rezonanses iekārtu Latvijā

Turpinot veiksmīgu sadarbību ar klīniku Sensovet, kas bija uzsākta vairākus gadus atpakaļ, kompānija A.Medical veiksmīgi realizēja sarežģītu projektu – Latvijā pirmās veterinārijai paredzētās magnētiskās rezonanses iekārtas Esaote Vet-MR Grande piegādi. Neskatoties uz to, ka iekārtas uzstādīšana notika biroju ēkā, A.Medical komanda veiksmīgi tika galā ar visiem izaicinājumiem, un klīnika jau vairākus mēnešus apkalpo klientus, piedāvājot…

Lasīt vairāk

Divās Veselības centrs 4 filiālēs jauna 3D sejas un ķermeņa ādas diagnostikas iekārta

A.Medical turpina piedāvāt modernākās tehnoloģijas saviem klientiem, kas soli pa solim maina veselības aprūpes ainu un sniedz jaunas iespējas pacientiem un speciālistiem. Veselības centra 4 filiāļu “Anti-Aging Intitute” un Dermatoloģijas klīnikas vajadzībām tika uzstādīta ražotāja QuantifiCare 3D sejas un ķermeņa ādas diagnostikas iekārta LifeViz.

Lasīt vairāk

Stradiņa slimnīcā uzstādīts jauns lineārais elektronu paātrinātājs onkoloģisko pacientu ārstēšanai

Mūsdienu medicīna neapstājas, meklējot jaunas iespējas uzlabot pacientu dzīves kvalitāti un ārstēšanas efektivitāti. 2023.gadā A.Medical īstenotais sadarbības projekts ar Paula Stradiņa klīnisko universitātes slimnīcu (PSKUS) ir lielisks piemērs tam, kā modernās tehnoloģijas var būtiski ietekmēt onkoloģisko pacientu ārstēšanas procesu. 

Lasīt vairāk

Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā jauna datortomogrāfijas iekārta

Aizvadītajā 2023.gadā tika realizēts projekts Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā (BKUS), kura laikā tika uzstādīts datortomogrāfs Canon Medical Systems Aquilion One / Genesis Edition un izmeklējumu telpas labiekārtošana. 

Lasīt vairāk

Jaunums! Ostomijas medicīniskās ierīces no ražotāja OxMed

Kopš gada sākuma mūsu piedāvājumā pieejamas ostomijas medicīniskās ierīces, kas, pateicoties īpaši izstrādātai bāzei maisu stiprināšanai, lielākam filtram un integrētai ventilācijas atverei, nodrošina vēl lielāku komfortu pacientiem.

Lasīt vairāk

A.Medical piedalās izstādē Medbaltica 2019

A.Medical tradicionāli piedalījās izstādē Medbaltica 2019. Kā jau ierasts, mēs priecējām apmeklētājus ar vienu no lielākajiem un krāšņākajiem stendiem. Šogad iepazīstinājām ar mūsu jauno darbības virzienu – farmācija, kā arī demonstrējām jaunākās medicīnas un laboratorijas iekārtas. Paldies visiem mūsu esošajiem un jaunajiem klientiem par stenda apmeklējumu. Priecāsimies Jūs satikt arī nākamājā izstādē.

Lasīt vairāk

Labas biznesa prakses pamatprincipu ieviešanai, izvēlamies ISO 9001 kvalitātes standartu

Pievēršot lielu uzmanību kvalitātes vadības un iekšējo procesu sakārtošanai, SIA A.Medical ir ieguvis ISO 9001 sertifikātu, kas ir pasaulē atzīts un plaši atpazīstams kvalitātes vadības standarts. Iekšējo procesu sakārtošana un efektīva darba organizēšana ir vieni no pamatnoteikumiem veiksmīgai uzņēmējdarbībai, tāpēc, lai to paveiktu iespējami labāk un ātrāk, izvēlējāmies ieviest ISO 9001 standartu. SIA A.Medical valdes…

Lasīt vairāk
Pieteikties jaunumiem
Leave this field empty if you're human: