Divās Veselības centrs 4 filiālēs jauna 3D sejas un ķermeņa ādas diagnostikas iekārta

A.Medical turpina piedāvāt modernākās tehnoloģijas saviem klientiem, kas soli pa solim maina veselības aprūpes ainu un sniedz jaunas iespējas pacientiem un speciālistiem. Veselības centra 4 filiāļu “Anti-Aging Intitute” un Dermatoloģijas klīnikas vajadzībām tika uzstādīta ražotāja QuantifiCare 3D sejas un ķermeņa ādas diagnostikas iekārta LifeViz.

Lasīt vairāk

Stradiņa slimnīcā uzstādīts jauns lineārais elektronu paātrinātājs onkoloģisko pacientu ārstēšanai

Mūsdienu medicīna neapstājas, meklējot jaunas iespējas uzlabot pacientu dzīves kvalitāti un ārstēšanas efektivitāti. 2023.gadā A.Medical īstenotais sadarbības projekts ar Paula Stradiņa klīnisko universitātes slimnīcu (PSKUS) ir lielisks piemērs tam, kā modernās tehnoloģijas var būtiski ietekmēt onkoloģisko pacientu ārstēšanas procesu. 

Lasīt vairāk

Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā jauna datortomogrāfijas iekārta

Aizvadītajā 2023.gadā tika realizēts projekts Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā (BKUS), kura laikā tika uzstādīts datortomogrāfs Canon Medical Systems Aquilion One / Genesis Edition un izmeklējumu telpas labiekārtošana. 

Lasīt vairāk

Jaunums! Ostomijas medicīniskās ierīces no ražotāja OxMed

Kopš gada sākuma mūsu piedāvājumā pieejamas ostomijas medicīniskās ierīces, kas, pateicoties īpaši izstrādātai bāzei maisu stiprināšanai, lielākam filtram un integrētai ventilācijas atverei, nodrošina vēl lielāku komfortu pacientiem.

Lasīt vairāk

A.Medical piedalās izstādē Medbaltica 2019

A.Medical tradicionāli piedalījās izstādē Medbaltica 2019. Kā jau ierasts, mēs priecējām apmeklētājus ar vienu no lielākajiem un krāšņākajiem stendiem. Šogad iepazīstinājām ar mūsu jauno darbības virzienu – farmācija, kā arī demonstrējām jaunākās medicīnas un laboratorijas iekārtas. Paldies visiem mūsu esošajiem un jaunajiem klientiem par stenda apmeklējumu. Priecāsimies Jūs satikt arī nākamājā izstādē.

Lasīt vairāk

Labas biznesa prakses pamatprincipu ieviešanai, izvēlamies ISO 9001 kvalitātes standartu

Pievēršot lielu uzmanību kvalitātes vadības un iekšējo procesu sakārtošanai, SIA A.Medical ir ieguvis ISO 9001 sertifikātu, kas ir pasaulē atzīts un plaši atpazīstams kvalitātes vadības standarts. Iekšējo procesu sakārtošana un efektīva darba organizēšana ir vieni no pamatnoteikumiem veiksmīgai uzņēmējdarbībai, tāpēc, lai to paveiktu iespējami labāk un ātrāk, izvēlējāmies ieviest ISO 9001 standartu. SIA A.Medical valdes…

Lasīt vairāk

A.Medical piedalīsies izstādē Medbaltica 2018

A.Medical tradicionāli piedalīsies izstādē Medbaltica 2018. Stendā būs iespējams apskatīt un izmēģināt pazīstamu zīmolu iekārtas. Jūs gaida arī inovatīvi risinājumi no mūsu sadarbības partneriem. Tiekamies jau 27.-29.septembrī Ķīpsalā.

Lasīt vairāk
Atlaides jaunām medicīnas iekārtām

Saņemiet atlaidi jaunai medicīnas iekārtai

Radioloģiskās diagnostikas metodes strauji attīstās, nodrošinot arvien precīzākus izmeklēšanas rezultātus. Medicīnas iekārtu ražotāji steidz pilnveidot esošo iekārtu modeļus, kā rezultātā iekārtas salīdzinoši ātri noveco. Cik tad ilgs ir sarežģītas diagnostikas iekārtas mūžs? Viss atkarīgs no tā, cik sarežģītus izmeklējumus iekārta veic. Piecus gadus veca ultrasonogrāfijas iekārta jau uzskatāma par novecojušu. Novecojusi iekārta funkcionāli joprojām darbojas, tomēr…

Lasīt vairāk
A.Medical elastogrāfijas seminārs

Pirmais Baltijas Radioloģijas Akadēmijas seminārs

8. decembrī Baltijas Radioloģijas Akadēmija sadarbībā ar Medicīnas centru ARS, Toshiba Medical Systems Europe un A.Medical organizēja elastogrāfijas semināru Latvijas radiologiem, lai iepazīstinātu ar jaunākajām ultrasonogrāfijas iespējām, kas ievērojami uzlabo diagnostisko precizitāti audu elasticitātes izvērtēšanā. Vadošie Latvijas radiologi Dr.med. Maija Radziņa (Baltijas Radioloģijas akadēmija, Medicīnas centrs ARS), Dr. Kaspars Stepanovs (VC4), Wesam Ibrahim (Toshiba Medical…

Lasīt vairāk

Aicina pieteikties KLS Martin apmacībām darbā ar mūsdienīgāko ginekoloģiskās ķirurģijas operāciju tehnoloģiju

Šā gada 28. – 29. novembrī sesto reizi pēc kārtas ķiruģisko instrumentu ražotājs KLS Martin sadarbībā ar Freiburgas Universitāti (Vācijā) organizē ginekoloģiskās ķirurģijas operāciju tehnoloģiju apmācības ar jauno vairākkārt lietojamo aisinsvadu izolācijas sistēmu (vesel sealing system).

Lasīt vairāk
Pieteikties jaunumiem
Leave this field empty if you're human: