Divās Veselības centrs 4 filiālēs jauna 3D sejas un ķermeņa ādas diagnostikas iekārta


A.Medical turpina piedāvāt modernākās tehnoloģijas saviem klientiem, kas soli pa solim maina veselības aprūpes ainu un sniedz jaunas iespējas pacientiem un speciālistiem. Veselības centra 4 filiāļu “Anti-Aging Intitute” un Dermatoloģijas klīnikas vajadzībām tika uzstādīta ražotāja QuantifiCare 3D sejas un ķermeņa ādas diagnostikas iekārta LifeViz.

Diagnostikas iekārta nodrošina augstas kvalitātes un detalizētu ādas analīzi, kas ir būtiska sastāvdaļa modernās dermatoloģijas, kosmetoloģijas un citu nozaru praksēs. 

3D diagnostikas iekārta analizē sejas, krūšu un ķermeņa ādas virsējos un zemākos slāņus, izmantojot 2D un 3D tehnoloģiju, kas apvienota ar “AI- mākslīgo intelektu”. Izmantojot Wi-Fi bezvadu savienojumu, uzņemtie attēli vienkārši un automātiski tiek pārsūtīti tieši uz ekrānu, lai varētu sniegt tūlītēju konsultāciju pacientam. Ar uzņemtajiem attēliem tiek vizualizēti un demonstrēti paredzamie rezultāti, kādi būtu attiecīgi “pirms” un “pēc” attiecīgu procedūru un manipulāciju veikšanas. 

Iekārta analizē sekojošus parametrus: 
  • grumbu dziļumu;
  • poru izmēru;
  • taukainību;
  • vaskularizāciju;
  • pigmentāciju.

Ar savu precizitāti un detalizēto analīzi šī iekārta ļauj speciālistiem sniegt personalizētus risinājumus katram pacientam, atbilstoši viņu individuālajām ādas vajadzībām un problēmām.

Pieteikties jaunumiem
Leave this field empty if you're human: