A.Medical kļūst par VR Vitalis Pro zīmola pārstāvi Latvijā


Paplašinot medicīnas ierīču un iekārtu piedāvājumu un pārstāvētos zīmolus, šogad A.Medical kļūst par oficiālo VR Vitalis Pro zīmola pārstāvi Latvijā. VR Vitalis Pro piedāvā sertificētu medicīnisko ierīci, kas paredzēta rehabilitācijas nodaļām, apvienojot tradicionālās rehabilitācijas procedūras ar virtuālo realitāti. 

Šī aplikācija palīdz attīstīt pacientu kognitīvās funkcijas, aktivizē augšējo un apakšējo ekstremitāšu darbību, elpošanu, relaksāciju un stājas korekciju. VR Vitalis ir moduļu komplekts dažādiem apmācības mērķiem. Virtuālās realitātes rehabilitācija kalpo kā motivējošs papildinājums vingrinājumiem. Individuālie vingrinājumi tika izstrādāti ciešā sadarbībā ar rehabilitācijas speciālistiem.

Vingrinājumus var veikt šādās pozīcijās:

  • stāvus;
  • sēžus;
  • pussēdus.

Viena no galvenajām priekšrocībām, ko sniedz virtuālās realitātes tehnoloģiju izmantošana rehabilitācijā, ir spēja veikt simulācijas un vingrinājumus, kas palīdz uzlabot pacienta fizisko un garīgo stāvokli, nodrošinot drošu un kontrolējamu vidi.

Šī sadarbība ir vēl viens solis uz priekšu medicīnas tehnoloģiju jomā, kur inovācijas tiek izmantotas, lai uzlabotu pacientu dzīves kvalitāti un veicinātu ātrāku atveseļošanos. 

Sazinies, lai uzzinātu vairāk par sadarbības iespējām un produktu: info@amedical.eu | 66103003

 

Foto: VR Vitalis Pro

Pieteikties jaunumiem
Leave this field empty if you're human: