A.Medical uzstādījis pirmo veterinārijai paredzēto magnētiskās rezonanses iekārtu Latvijā


Turpinot veiksmīgu sadarbību ar klīniku Sensovet, kas bija uzsākta vairākus gadus atpakaļ, kompānija A.Medical veiksmīgi realizēja sarežģītu projektu – Latvijā pirmās veterinārijai paredzētās magnētiskās rezonanses iekārtas Esaote Vet-MR Grande piegādi.

Neskatoties uz to, ka iekārtas uzstādīšana notika biroju ēkā, A.Medical komanda veiksmīgi tika galā ar visiem izaicinājumiem, un klīnika jau vairākus mēnešus apkalpo klientus, piedāvājot augstākā līmeņa diagnostiku.

Sensovet klīnikas vadītājs Dr.Ozols atzīmēja: “Līdz šim tuvākie veterinārie magnētiskās rezonanses kabineti atradās Lietuvā un Igaunijā, bet Latvijā izmeklēšana veikta sadarbība ar cilvēku medicīnas iestādēm.” 

Dzīvnieku saimnieki bija spiesti vest saslimušos uz kaimiņvalstīm. Tomēr ne vienmēr dzīvnieku drīkst transportēt, pie tam bieži vien laikam ir izšķiroša nozīme, tāpēc saslimušā dzīvnieka vešana uz kaimiņvalstīm ir gana sarežģīts process.

Ārsts atklāj, ka aparatūras iegāde būtiski uzlabos un atvieglos izmeklējumu pieejamību, izmeklēšanas kvalitāti, kā arī radīs iespēju veikt tādus izmeklējumus, ko līdz šim Latvijā veikt nevarēja, piemēram, locītavu patoloģiju izmeklējumus, kā arī ļauj diagnosticēt visas saslimšanas, kas saistītas ar galvas un muguras smadzenēm un to radītajām izmaiņām. *

Vet-MR Grande ir vadošā Esaote MRI iekārta, kas īpaši izstrādāta, sadarbojoties ar veterinārārstiem, lai radītu efektīvu risinājumu gan lielu, gan mazu klientu diagnostikā. Vairāk informācijas par iekārtu.

Sadarbībā ar ražotāju Esaote, piedāvājam bezmaksas tiešsaistes vebinārus veterinārijā. Vairāk informācija par vebināriem šeit

 

* Atsauce: https://play.tv3.lv/clips/atklats-latvija-pirmais-magnetiskas-rezonanses-kabinets-dzivniekiem,clip-5324113

Foto: Shutterstock

Pieteikties jaunumiem
Leave this field empty if you're human: