Par A.Medical
Dinamisks. Uzticams. Daudzpusīgs.

A.Medical komanda sastāv no nozares profesionāļiem, kuriem ir daudzu gadu pieredze medicīnas iekārtu tirdzniecības un servisa nozarēs. Pēdējo 20 gadu laikā mūsu komanda kopā ar Latvijas vadošajām medicīnas iestādēm realizējusi projektus vairāku miljonu eiro apjomā. Paplašinot savu darbības sfēru, esam veiksmīgi uzsākuši sadarbību ar vadošiem drošības un industriālo risinājumu ražotājiem, piedāvājot mūsu klientiem profesionālos risinājumus šajā jomā.

A.Medical kopā ar pieredzējušu arhitektu birojiem un celtniecības kompānijām attīsta darbību medicīnas iestāžu telpu projektēšanas, funkcionālās plānošanas un rekonstrukcijas nozarēs, piedāvājot mūsdienu prasībām atbilstošus tehnoloģiskos risinājumus.

Kopš 2018.gada SIA A.Medical ir saņēmis zāļu lieltirgotavas licenci un veiksmīgi nodarbojas arī ar medikamentu tirdzniecību.  A.Medical pārstāv firmas Baxter International Inc. ražotos produktus – parenterālās barošanas šķīdumi, ķirurģiskās audu līmes, hemodialīzes produkti, inhalācijas anestēzijas līdzekļi. Aktuālā licence apskatāma šeit un GDP sertifikāts šeit.

Lai saviem klientiem sniegtu augstākās klases apkalpošanu, SIA A.Medical seko ISO kvalitātes standartiem (ISO sertifikāts apskatāms šeit).

A.Medical darbības virzieni:

Visa veida medicīnas iekārtu un medicīnas preču pārdošana

Medicīnas iekārtu uzstādīšana un apkalpošana

Medicīnas iestāžu un nodaļu projektēšana un renovācija

Industriālo un drošības risinājumu tirdzniecība, uzstādīšana un apkalpošana

Mūsu vīzija un misija

VĪZIJA: Būt par klientu svarīgāko partneri medicīnas tehnoloģijās.

MISIJA: Kā daudzpusīga un pieredzējusi profesionāļu komanda ar izcilu produktu portfolio mēs veidojam ilgtspējīgu medicīnas nozari Baltijā.

A.Medical uzskata, ka viens no tā veiksmes stūrakmeņiem ir izcila komanda ar uzkrātām zināšanām medicīnas tehnoloģiju, kā arī industriālo un drošības risinājumu nozarēs.

Darbiniekiem tiek nodrošinātas visas nepieciešamās apmācības pie iekārtu ražotājiem, tādējādi A.Medical vienmēr spēj ieteikt klientu vēlmēm un vajadzībām atbilstošākos risinājumus.

A.Medical piedāvā augstvērtīgus medicīnas produktus no pasaulē atzītiem ražotājiem. Mēs lepojamies, ka mūsu klientu vidū ir visas vadošās Latvijas veselības aprūpes iestādes.

Korporatīvā sociālā atbildība

A.Medical rūpējas par apkārtējo vidi un ir sociāli atbildīgs uzņēmums. Realizējot korporatīvās sociālās atbildības politiku, uzņēmums nosaka savu attieksmi pret apkārtējās vides un sabiedrības labklājības uzlabošanu.

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu elektronisko iekārtu utilizāciju, A.Medical uzsākusi sadarbību ar Zaļo jostu, kas veic šo procesu atbilstoši valstī noteiktajām prasībām.

Līdz šim uzņēmuma dibinātāji vairāku gadu garumā ir atbalstījuši Latvijas slimnīcām nozīmīgus projektus, kā arī vairākkārtēji ir atbalstījuši bāreņu biedrības.

Pieteikties jaunumiem
Leave this field empty if you're human: