A.Medical: Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca veic kārtējo pārdomāto attīstības soli


Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Reanimācijas nodaļas vajadzībām iegādāta šobrīd mūsdienīgākā, pasaules vadošā medicīnas tehnoloģiju ražotāja Dräger plaušu ventilācijas iekārta Evita V500. Iekārta paredzēta darbam ar visu vecuma grupu pacientiem, un tā garantē visaugstākās kvalitātes nepārtrauktu aprūpi, neatkarīgi no speciālista pastāvīgas klātbūtnes.
Mūsdienīgas iekārtas, tostarp konkrētā Dräger ventilatora priekšrocības ietvertas jaunākajās tehnoloģijās, kas palīdz ārstam viņa darbā, sniedzot maksimālu atbalstu pareizu lēmumu pieņemšanā. Evita Infinity V500 salīdzinājumā ar iepriekšējo paaudžu analogām iekārtām nodrošina pacientam saudzīgāku aprūpi, jo atbalsta visus nepieciešamos ventilācijas režīmus un manipulācijas saudzīgai pacientu mākslīgai plaušu ventilācijai. Šī iekārta samazina pacienta ārstēšanās laiku reanimācijas nodaļā un palielina pacienu aprūpes drošību.

Viena no Dräger ventilatora Evita Infinity V500 priekšrocībām ir mainīgā spiediena padeves funkcija, kas maksimāli pielāgojas pacienta dabīgajam elpošanas režīmam – spontānajām ieelpām un izelpām. Pētījumi apstiprina, ka šī funkcija samazina plaušu bojājumu risku. Tāpat vērts atzīmēt unikālo Dräger SmartCare sistēmu, kas atbalsta pacientu atšķiršanu no ilgstošas plaušu mākslīgās ventilācijas.

Jāpiemin arī virkni ārsta un nodaļas darba organizāciju atvieglojošas funkcijas.  Starp tām – paciena plaušu stāvokļa informatīvā vizualizācija, iespēja uzkrāt datus par pacienta plaušu mākslīgo ventilācijas norisi dinamikā un pēcāku datu analīzes iespēju, skārienjūtīgi monitori ērtākam darba procesam, ērtākas pacienta datu pārneses iespējas no vienas ventilācijas iekārtas uz otru. Kā īpašu medicīnas personāla darba kvalitātes atvieglojumu jāmin Evita Infinity V500 integrētu informatīvo katalogu par ventilācijas iekārtas iespējām latviešu valodā.

Iekārtas ražotājs ir medicīnas tehnoloģiju kompānija Dräger – viens no pasaules līderiem medicīnas tehnoloģijās. Kompānija dibināta 1889. gadā. Dräger grupas uzņēmumi pārstāvēti vairāk kā 190 valstīs un nodarbina ap 13 000 darbinieku. Latvijā Dräger zīmolu gandrīz 15 gadus pārstāv kompānijas A.Medical komanda, nodrošinot gan konsultācijas par jaunājām medicīnas tehnoloģiju iespējām, gan iekārtu piegādi, uzstādīšanu un apkalpošanu visu iekārtu lietošanas laiku servisu, kā arī apmācību.

„Esam gandarīti par kārtējo izcilo sadarbības piemēru ar Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcu, kas atkal apliecina slimnīcas vadības ilgtermiņa pieeju, pārdomātas izvēles attīstības jomā un patiesas rūpes gan par savu ārstu un medicīnas personālu, gan pacientiem. Un tas visdrīzāk nebūtu iespējams bez pašvaldības atbalsta,” A.Medical valdes priekšsēdētājs Igors Palkovs.

Pieteikties jaunumiem
Leave this field empty if you're human: