Labas biznesa prakses pamatprincipu ieviešanai, izvēlamies ISO 9001 kvalitātes standartu


Pievēršot lielu uzmanību kvalitātes vadības un iekšējo procesu sakārtošanai, SIA A.Medical ir ieguvis ISO 9001 sertifikātu, kas ir pasaulē atzīts un plaši atpazīstams kvalitātes vadības standarts.

Iekšējo procesu sakārtošana un efektīva darba organizēšana ir vieni no pamatnoteikumiem veiksmīgai uzņēmējdarbībai, tāpēc, lai to paveiktu iespējami labāk un ātrāk, izvēlējāmies ieviest ISO 9001 standartu. SIA A.Medical valdes priekšsēdētājs Igors PalkovsStandarta ieviešana dod iespēju pārskatīt esošos procesus, kā uzņēmums darbojas, kā resursi tiek izmantoti un pievērst uzmanību potenciāli neefektīviem un pat riskus veicinošiem procesiem.

Dažādos uzņēmuma darbības līmeņos, pārskatot iekšējos procesus, iegūstam skaidri saprotamas vadlīnijas, kas atvieglo lēmumu pieņemšanu esošajiem darbiniekiem un padara vienkāršāku procesu apguvi un adoptāciju uzņēmumā jaunajiem darbiniekiem.

SIA A.Medical valdes priekšsēdētājs Igors Palkovs stāsta – Pārskatot procesus var gan uzlabot darbības efektivitāti, gan atteikties no lietām, kas, iespējams, vēsturiski tiek darītas gadiem ilgi, bet šodien vairs nav nepieciešamas. Uzņēmums var fokusēties uz procesiem, kas ir būtiski rezultātu un mērķu sasniegšanai, ieviest jaunus kvalitatīvos mērījumus un vērtējumus, veidot jaunas procedūras, kas palīdzēs turpmākai izaugsmei un attīstībai. Ļoti vērtīgi, ieviešot ISO standartu, bijis pārskatīt ikdienas darbam izmantotās dokumentu formas, datu bāzes, katalogus u.c., veicot nepieciešamās korekcijas atbilstoši aktuālām vajadzībām.

SIA A.Medical klientiem ISO 9001 standarta ieviešana uzņēmumā apliecina, ka augsti vērtējam mūsu klienta apmierinātību, nodrošinām augstāko kvalitāti gan piedāvātajiem produktiem, gan mūsu sniegtajiem pakalpojumiem. Īpaši pozitīvi no klienta skatpunkta, ieviešot ISO, ir sūdzību reģistra izveide, kas turpmāk uzņēmumā tiks uzturēts, lai fiksētu sūdzības no klientiem un pēc tam izpētītu iemeslus un rastu risinājumus problēmsituācijās.

Kvalitātes vadības sistēmas ieviešanas procesā, iespējams, grūtākais bija pārdošanas procesa aprakstīšana, jo pārdošana notiek dažādos veidos – iepirkumu konkursos, sarunās ar klientiem, interneta veikalā un telefoniski. Kā arī plašais iekārtu un preču klāsts nedaudz apgrūtina procesa aprakstīšanu, jo SIA A.Medical pārdod preces par kurām pēc pārdošanas papildus rūpes nav nepieciešamas, un pārdod ļoti sarežģītas iekārtas, kurām tiek nodrošināta īpaša instalācija, personāla apmācība un pilns serviss visu iekārtas darbības laiku.

Ņemot vērā, ka SIA A.Medical pārstāv ražotājus vairāk kā no 60 pasaules valstīm, tad pasaulē atzīta standarta ieviešana kalpo kā vadības kvalitātes zīme medicīnas tehnoloģiju un iekārtu ražotājiem, izvēloties SIA A.Medical par savu pārstāvi Latvijas un Baltijas tirgū.

SIA A.Medical valdes priekšsēdētājs Igors Palkovs ir gandarīts par paveikto – Kopumā ISO ieviešana ir ļoti labs instruments uzņēmuma darbības efektivitātes un kvalitātes celšanai.

Pieteikties jaunumiem
Leave this field empty if you're human: