Baltijas Radiologijas akademija

Pirmais Baltijas Radioloģijas Akadēmijas seminārs

8. decembrī Baltijas Radioloģijas Akadēmija sadarbībā ar Medicīnas centru ARS, Toshiba Medical Systems Europe un A.Medical organizēja elastogrāfijas semināru Latvijas radiologiem, lai iepazīstinātu ar jaunākajām ultrasonogrāfijas iespējām, kas ievērojami uzlabo diagnostisko precizitāti audu elasticitātes izvērtēšanā. Vadošie Latvijas radiologi Dr.med. Maija Radziņa (Baltijas Radioloģijas akadēmija, Medicīnas centrs ARS), Dr. Kaspars Stepanovs (VC4), Wesam Ibrahim (Toshiba Medical…

Read more
kliinik3

Aicina pieteikties KLS Martin apmacībām darbā ar mūsdienīgāko ginekoloģiskās ķirurģijas operāciju tehnoloģiju

Šā gada 28. – 29. novembrī sesto reizi pēc kārtas ķiruģisko instrumentu ražotājs KLS Martin sadarbībā ar Freiburgas Universitāti (Vācijā) organizē ginekoloģiskās ķirurģijas operāciju tehnoloģiju apmācības ar jauno vairākkārt lietojamo aisinsvadu izolācijas sistēmu (vesel sealing system).

Read more
z-kurz_drager_evita_jp

A.Medical: Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca veic kārtējo pārdomāto attīstības soli

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Reanimācijas nodaļas vajadzībām iegādāta šobrīd mūsdienīgākā, pasaules vadošā medicīnas tehnoloģiju ražotāja Dräger plaušu ventilācijas iekārta Evita V500. 

Read more
ARS - Toshiba DT

Radiologi atzinīgi vērtē jaunā Toshiba datortomogrāfa priekšrocības

Šā gada 5. aprīlī vienlaikus ar Medicīnas centra ARS Diagnostikas klīnikas paspārnē dibinātās Baltijas Radioloģijas akadēmijas atklāšanu, tika prezentēts Baltijā patlaban vienīgais 320 slāņu datortomogrāfs Toshiba Aquilion One Genesis.

Read more
vid-pateiciiba_2017

A.Medical 3. gadu saņem Valsts ieņēmumu dienesta pateicību

Jau trešo gadu A.medical ir to – šogad 2574 Latvijas uzņēmumu vidū, kuriem Valsts ieņēmumu dienests īpaši pateicas par godprātīgu nodokļu nomaksu, kā arī kopējo sadarbību un nodokļu saistību izpildes disciplīnu.

Read more
lease_wide_585x385

Īpašais līzinga piedāvājums medicīnas iekārtu iegādei

Tehnoloģijas un medicīna attīstās strauji. Lai spētu sekot līdzi pārmaiņām, sniedzot pilnvērtīgus veselības aprūpes pakalpojumus saviem pacientiem, un padarītu arī savu ikdienu vieglāku, Jums nepieciešams mūsdienīgs aprīkojums. Taču kā tādu iegūt?

Read more
medbaltica_2016_1

A.Medical piedalās izstādē Medbaltica 2016

Mediķi no visas Baltijas tika iepazīstināti ar mūsu sadarbības partneru jauniem, kā arī ar jaunām produktu kategorijām, ko piedāvā A.Medical.

Read more
news1

A.Medical kļūst par oficiālo “Toshiba Medical systems corporation” pārstāvi Latvijā.

Kļūstot par oficiālo pārstāvi Latvijā, “A.Medical” nodrošinās slimnīcas un veselības aprūpes iestādes ar augstas kvalitātes medicīnasiekārtām radioloģijas jomā.  

Read more
50cwzk

A.Medical piedalījusies Mobilā diagnostikas kompleksa izveidē.

Ņemot vērā A.Medical speciālistu iepriekšējo pieredzi ar mobilo diagnostikas kompleksu risinājumiem, uzņēmumam radās iespēja realizēt līdzīgu projektu arī ārpus Latvijas.

Read more

Content Page

  A.Medical A.Medical A.Medical A.Medical       .centered.decored .left.decored .centered.decored .left.decored       blockquote A.Medical komanda sastāv no nozares profesionāļiem, kuriem ir daudzu gadu pieredze medicīnas iekārtu tirdzniecības un servisa nozarēs.   ul.list A.Medical komanda sastāv no nozares profesionāļiem A.Medical komanda sastāv no nozares profesionāļiem A.Medical komanda sastāv no nozares profesionāļiem Garantēta ātra…

Read more
Pieteikties jaunumiem